Falkopia to nowoczesne
i energooszczędne technologie.


Promujemy i wdrażamy nowoczesne, energooszczędne technologie. Projektujemy i wykonujemy pompy ciepła, instalacje grzewcze, instalacje fotowoltaiczne. Wykonujemy usługi z zakresu ciepłownictwa, ogrzewania i wentylacji. Realizujemy projekty kompleksowej budowy instalacji branży sanitarnej.

Podstawowym celem jest zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań naszych klientów. Ponad 30 letnie doświadczenie w branży oraz uwarunkowania rynkowe spowodowały, że dziś jesteśmy firmą inżynierską.

Klientom indywidualnym i instytucjonalnym proponujemy kompleksowe rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb - optymalne przy określonych uwarunkowaniach technicznych, formalnych i ekonomicznych. Mając świadomość złożoności procesu inwestycyjnego, staramy się wspierać naszych klientów na każdym jego etapie - poczynając od wstępnej koncepcji, poprzez wykonanie dokumentacji technicznej, kalkulacji kosztów, poczynieniu niezbędnych uzgodnień i uzyskaniu pozwoleń, kończąc na budowie, uruchomieniu i serwisie instalacji.

Obecnie, w szybko rozwijającym się świecie, w szczególności przy znacznie zmieniających się cenach nośników energii, nie trzymamy się doktrynalnie jednej koncepcji czy jednego rozwiązania technicznego. Wierzymy natomiast, że środowisko i inżynieria środowiska dają olbrzymie możliwości do wykorzystania, szczególnie w zakresie odnawialnych źródeł energii, i należy nimi w sposób umiejętny gospodarować.

Serdecznie zapraszamy do umówienia spotkania i współpracy.